Září 2011

Seriál TV Nova Expozitura najdete i na netu

12. září 2011 v 11:21 | Martin |  Zábava
Na TV Nova se začátkem září jakoby "roztrhl pytel" s novými zajímavými pořady. Jedním z očekávaných je i seriál z kriminálního prostředí, který mapuje činnost tzv. Berdychova gengu. Jeho název je Expozitura. I vy jej tak máte možnost zhlédnout online, pokud vám unikla na Nově jeho premiéra.

Co jsem měl možnost se dívat, tak se jedná o poměrně povedený seriál. Není tak snově "pomalu se odvíjející" jako mnoho seriálů na ČT 1, ale zároveň ne zase přehnaně akční, jako ty americké akční seriály.

Prostě zase jeden - poměrně povedený - český seriál. No, ale koneckonců názor si na něj můžete udělat i vy sami.

Zajímavostí je, že seriál se bude vysílat i v Americe :-)

Bezplatný antivir AVG přišel v nové verzi

11. září 2011 v 10:50 | Martin |  Informace
Známý antivirový program AVG přišel v nové verzi. Tentokráte nese název AVG Anti-Virus Free 2012, stále se ale jedná o "náš známý" AVG antivirus.

Tato verze je "určena" pro příští rok, nicméně používat a nainstalovat si ji můžeme již dnes. Stále platí staré známé omezení, kdy tato bezplatná verze je pouze pro nekomerční domácí (osobní) použití. Jedná se ale o jeden ze slušných antivirů, který je možno používat zcela bezplatně. Tak proč toho nevyužít...

Soukromé pasti můžete vidět i online

11. září 2011 v 10:38 | Martin |  Online věci
V minulosti byl dostatečně zviditelněný cyklus kratších filmů s názvem Soukromé pasti. Byl online, ale následně se začal vytrácet. Nyní jej ale opět můžete vidět jak na obrazovkách TV Nova, tak i online.

Cyklus filmů Soukromé pasti přináší jednotlivé uzavřené příběhy, které popisují dramatické období životů, těžká rozhodnutí, prostě chvíle, které není nutno nějak moc závidět. Protože se ale jedná o problémy a rozhodnutí, která mohou potkat i nás, tak je "seriál" velmi poutavý. Odpovídá tomu i značný divácký ohlas.

Online již nyní naleznete několik minulých "dílů" a již brzy mají být uvolňovány epizody zcela nově natočené, popisující zase další úskalí našich životů.