Červenec 2011

TV Prima přinese nový seriál Sborovna

27. července 2011 v 14:28 | Martin |  Zábava
TV Prima právě začala natáček seriál s názvem Sborovna. Již podle názvu je tak trochu patrné, že se bude odehrávat na záladní škole a halvními "hvězdami" tentokrát nejspíše nebudou žáci. Ale učitelé.

Sborovna (seriál) se již začala natáčet a na naše obrazovky by se měla dostat nejspíše v roce 2012.

Možnosti na co se dívat na svém počítači se tak opět rozrostou. Hurá! :-)

Televize na internetu - iVysílání jako archív ČT

6. července 2011 v 12:09 | Martin |  Zábava
Stále více se přesouvají videa a další zábavný (video) obsah i na internet. Psal jsem zde například o seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Česko Slovensko má talent (která se tedy bude teprve vysílat). To jsem ale přitom opominul mnohem větší "rybu". A to online video archív České televize, který se jmenuje iVysílání.

Na portále iVysílání najdete opravdu velké množství pořadů, které ČT vysílala. Namátkou třeba Dobré ráno, Sama doma, ale i seriály, které ČT produkovala, jako například Znamení koně, nebo Vyprávěj. Jedná se tedy o univerzální zdroj videí, které byly odvysílány na České televizi.

Pokud například patříte mezi lidi jako jsem já, kteří již nemají televizi. Právě iVysílání pro vás může být možností jak se podívat na zajímavé pořady, které byste jinak neměli možnost zhlédnout. Zejména dobře je pokryta oblast publicistiky, zpráv a novinek. Take investigativní pořady jsou samozřejmě zastoupeny.

Tento web tedy doporučuji každému, komu utekl některý z vysílání pořadu, nebo dostal tip na zajímavý pořad, který již ale byl na některém z kanálu ČT odvysílán. S tímto video archívem, ale o něj ani tak nepřijde...